top of page
«Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України»

Захід, присвячений Пам'яті Голодомору, підготували дев'ятикласники разом з Оксаною Володимирівною.

«16 днів проти насилля»

У рамках програми психолог школи

Хомик О.В. організувала і провела круглий стіл "Види насильства у сім'ї"

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці- традиційне українське свято, яке любили наші предки, з нетерпінням його чекали. Завітайте і Ви на наші шкільні Новосільські Андріївські вечорниці..

Святий Миколай до нас завітай

Сьогодні Святий Миколай завітав і до нашої школи. Учні 3 класу показали чудове дійство, панувала святкова атмосфера, а чудовий настрій супроводжував усіх присутніх. Дякуємо усім, хто долучився сьогодні до організації Свята.

Дистанційний флеш-моб "Цінності УХВЛ у дитячій творчості"

«Людство зустріло початок двадцять першого  століття як добу невпевненості. Тінь сумніву торкнулася багатьох сердець.  Однак тінь сумніву завжди йде поруч із людиною. Не варто боятися тіней. Треба шукати світла відповідей, які дають силу проти зневіри і надають сенсу нашому життю…. Способи, які б відновлювали та зміцнювали віру у власних і спільних силах, не можуть бути ані категоричними, ані вичерпними. До Храму можуть вести різні дороги, однак треба мати бажання і силу йти однією з них, маючи три прості думки:

Відповідальність за своє життя, а отже, його успіх, добробут і щастя нікому не може бути переданою. Ми самі несемо відповідальність за себе.  Мораль і духовні цінності не можуть бути відкладеними на завтра. Вони завжди потрібні сьогодні.

Ми будуємо те, що уявляємо, а отже, від глибини, масштабу і творчого хисту нашої уяви залежить наше майбутнє… Справжнім проводирем людини є лиш особисте осмислене зусилля. Це не зробить хтось інший. Це можете зробити лише Ви…»

Бережи життя

1 грудня- Міжнародний день взаєморозуміння з ВІЛ- інфікованими

Тиждень безпеки дорожнього руху

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення Правил дорожнього руху, або й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу? Як свідчить статистика, в Україні щоденно під колесами автомобілів гине одна дитина, а пошкоджень зазнає така кількість, яка могла б скласти цілий клас. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. 

 « Що ти знаєш про Україну?»

Під час проведення квест –гри « Що ти знаєш про Україну?» вчитель початкових класів Петринюк О.Є. підготувала цікаві задання, які показали наявність знань вихованців про Україну (назва країни та людей, що в ній проживають; столиця, державна символіка, рідна мова, державні та народні свята, традиції, звичаї). Виконуючи завдання квесту, діти переконалися яка чудова наша Батьківщина, дізналися якими скарбами володіє наш народ.

 Живемо і пам'ятаємо.
Цінуємо і шануємо

Чорнобиль... Це слово стало символом печалі і скорботи, символом трагедії, яка сталася 26 квітня 1986 року. Минуло 34 роки після аварії на ЧАЕС . А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда назавжди залишиться в нашій пам'яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуль за тими, кого вже нема, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку здоров'ям, життям...

bottom of page