top of page

Кожного року у всіх куточках Землі у вересні відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не означають.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо вголос на цілий світ так згуртовано, як ніколи раніше.

21 вересня учні1-11-х класів приєдналися до загальношкільної акції « Я обираю мир», прикріпивши паперові голуби навколо карти України, аби заявити про власну готовність будувати безпечний , справедливий світ без війни, аби показати наскільки важливими для кожного є мир, свобода, добро і повага.

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Це привід згадати про домашніх улюбленців та диких тварин, про гуманне та відповідальне ставлення до всього живого, про те, що всім «братам нашим меншим» потрібна турбота, ласка і любов.

Наш навчальний заклад традиційно долучається до Всеукраїнського уроку доброти, адже заняття не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, а й виховує відповідальність, гуманність — саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.

В рамках цього заходу у школі була організована фотовиставка «Наші улюбленці», де кожна світлина- захоплююча історія дружби людини і тварини , наповнена щирою любов’ю та відданістю.

Щодня війна пише все нові історії, часто змушуючи ціпеніти від жаху. Та навіть втративши все, чи не єдиний спосіб отримати новий сенс життя - це почати піклуватися про тварин, бо самі себе вони врятувати не можуть.

Мово рідна, ти бездонна криниця мудрості народної, невичерпне джерело багатства. Хто приходить до твого джерела, той стає мудрим, багатим, як сама українська земля.

Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, учні та вчителі нашої школи долучилися до наймасовішого флешмобу популяризації української мови – Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, перетворивши буденний робочий день на свято єдності національного духу, величі та краси рідної мови.

т. Гучним криком ввірвалось у наше життя страшне слово «війна».

Обереги мої українські, –

Ви прийшли з давнини в майбуття.

Рушники й сорочки материнські

Поруч з нами ідуть у життя.

Нам любов'ю серця зігрівають –

Доброта й тепло в них завжди.

Вони святість і відданість мають,

Захищають від лиха й біди.

Здавна наші пращури не могли уявити свого життя без святої ікони та верби на покутті, червоної калини, вишиванки та старої підкови. Ці символи були не лише невід'ємною частиною побуту, але й слугували захистом від усіляких негараздів. Предки наділяли їх магічними властивостями і щиро вірили, що вони є запорукою щастя, здоров'я та добробуту.

А що знають сучасні діти про обереги? Учні 6 класу разом зі своїм класним керівником Васулею І.Б. охоче розповіли своїм одноліткам та батькам під час родинного виховного заходу «Обереги українців», розширили уявлення присутніх про народні символи, занурили їх в історичне минуле, ознайомили з культурою та звичаями українського народу.

Давайте разом відроджувати символи давнини! Плетіть собі на долю віночки, робіть ляльки, малюйте писанки, садіть калину, вербу, оберігайте лелек, вишивайте рушники, сорочки. Нехай вони оберігають від зла, підлості і неправди.

Сьогодні говорити про здорове харчування модно! Адже здорове харчування — це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.

З метою пропаганди культури здорового харчування, захисту, збереження і розвиток здоров’я школярів, у нашому навчальному закладі педагогинею Каній М.А. організований Тиждень здорового харчування. Серед основних заходів тижня: уроки «Основи здоров’я»; оформлення інформаційного куточка «Продукти харчування – наші друзі і вороги»; перегляд добірки тематичних відео про українські національні страви «Свій до свого по своє; « Вікторина «Правильне харчування – запорука здоров’я»; фотоквести «Споживай як ми», «Здорове харчування – нема лікування»; тематичний діалог «Фактори ризику. Як уберегтися» та акція-дослідження «А що обереш ти?»

Змінюйте свої харчові звички! Споживайте здорову їжу! Пам`ятайте, що здорове харчування у найвідповідальніший період формування і росту особистості - це головний шлях здоров'я нації.

Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. З тих пір, як люди навчилися писати, мудрість вони довірили книгам, бо саме вони відкривають перед людиною неймовірні можливості в будь-якому віці. У середньовіччі вважалося, що людина, яка передала в монастир книгу, зберігає про себе пам'ять у нащадків, забезпечує порятунок своєї душі. Уміння віддавати, дарувати свідчить про щедрість душі, високу громадянську позицію.

Протягом багатьох років книгозбірню нашого навчального закладу поповнюють краяни різноманітною і потрібною літературою: це власні творчі доробки; зібрання творів; книги класиків і сучасних авторів.

Сьогодні щирі слова подяки линуть на адресу Нікітіна Юрія Вікторовича- доктора юридичних наук, професора кафедри кримінального права та кримінології Навчально-наукового інституту права, Державного податкового університету, автора понад 140 наукових та навчально-методичних праць. Така увага до бібліотеки радує, надихає і школярів, і працівників. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу. Дарунок неодмінно стане відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду, а кожна з подарованих книг знайде свого зацікавленого читача.

У молодіжному середовищі вже багато років існує стереотипне уявлення, що сигарета - це атрибут дорослої, сформованої і самостійної людини. Для того, щоб відповідати цьому хибному образу підліток починає курити, забувши про те , що вживання нікотину є одним з ключових чинників розвитку майже всіх захворювань. Усвідомити наслідки ризикованої поведінки учням нашої школи допомогло заняття, яке організувала вчитель хімії Мельник О. М.. Разом зі своїми підопічними, учнями 9 класу, Ольга Михайлівна донесли інформацію присутнім про те, як паління впливає на здоров’я людини, які хімічні речовини містяться у сигаретах. Медична сестра Якубович Б.І. пояснила підліткам: чому пасивне куріння є небезпечним та які наслідки можливі від цієї звички.

Тільки разом ми зможемо подолати цю проблему, бо діти – майбутнє України, і дуже хотілося б, щоб воно було здоровим.

Краса в хустині нашій споконвічна,

Як і душа, що з піснею жила.

Бо в українок і душа лірична,

У ній багато сонця і тепла.

Із давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Хустка відображає любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм нашого народу. У Новосільській школі у Всесвітній день української хустки лунала рідна пісня, а дівчата демонстрували українські хустки під час проведення загальношкільного флешмобу «Одягни свою хустку». Різноманітність кольорів, орнаментів перевершила всі сподівання.

Отож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції , бо це генетичні скарби нашого народу!

У сучасному світі проблема насильства стосовно жінок та домашнє насильство, попри всі досягнення цивілізації, зберігає свою актуальність. Таке насильство залишається однією з надзвичайно поширених форм порушення прав людини, від якої переважно страждають найбільш уразливі групи осіб (жінки, діти, особи з інвалідністю).

З метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення, у нашому навчальному закладі з 25 листопада по 10 грудня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулися тематичні заходи: інформаційний дайджест «Історія синьої стрічки»; година психолога

«Почуй мене»; конкурс малюнків «Щаслива сім’я – без насильства»;

конкурс плакатів

«Мій улюблений світ без насильства»: дерево Доброти

«Наші долоньки – проти насильства»; акція «Червону стрічку носять небайдужі»; анкетування «Чи все ми знаємо про СНІД»; відеолекторій «Шляхи передачі ВІЛ та заходи профілактики»; ранкова зустріч на тему

«Дивіться на нас як на рівних»; інформаційний вісник «Вони не впали духом».

«Ми віримо глибоко й безконечно,

Що правда і добро,

І наш народ не вмре!»

(Б. Лепкий)

Серед когорти подвижників національно-державного відродження України вирізняється постать Богдана Лепкого- нового українця-патріота, нашого знаного земляка, людини багатогранного таланту, визначного українського письменника, громадського діяча, художника і педагога, який зробив вагомий внесок у культурно-освітній розвиток галицького суспільства, рідного краю. «Жити, працювати, творити для України та українського народу…» було гаслом його покоління. Волею долі, а згодом через політичні обставини Богдану Лепкому довелося протягом тривалого часу жити і працювати далеко від рідної України, але ці непрості обставини не перешкодили йому стати одним із видатних діячів національного відродження, провідним ідеологом української соборності.

Цими днями в актовій залі нашого навчального закладу пройшла літературна імпреза, приурочена до 150-ї річниці від дня народження великого українця. Творці й учасники дійства – вчителька української мови та літератури Грат В.І. та учнівський колектив 7 класу Сценарій мистецької акції був побудований на біографічній основі Б. Лепкого, помережаний віршами та піснями на слова митця.

«Його могила у Кракові не стала місцем паломництва, як є це у цивілізованому світі. Ніколи на неї не покладали квіти делегації з України. Навіть найбільш відважні не зважувалися відкрито приходити сюди, на оцю тиху місцину Раковецького кладовища, де на варті вічного спокою великого українського письменника Богдана Лепкого стали чужа береза і чужа смерека. Тільки уява може домалювати собі цю забуту могилу: налітає вітер і шумить верховіттям та пролітають над нею шнурком журавлі. Туди – у чужину з рідних країв та навесні назад. Додому. Його еміграція триває і по смерті. Чи колись журавлі, що пролетять над його могилою, покличуть і його додому. Чи оте сонце, якому так важко пробитися крізь чуже віття колись таки прорветься, аби зігріти сірий надгробок його могили, наповнить усе навколо теплом і сотворить ту рідкісну хвилю в житті людини, аби впасти на коліна і повторити його молитву Всевишньому» Саме ці слова письменника і дослідника Романа Горака зі Львова надихають та спонукають вивчати відкривати для себе іншого, ще не пізнаного для кожного з нас, Б. Лепкого.

Духовність і моральність дитини формується на основі її особистого досвіду у відносинах з іншими людьми, перш за все – в сімейному середовищі. Уявлення про Бога і ставлення до Нього, сприйняття світу і свого місця у ньому, пізнавання принципів відносин з людьми у дитини розвиваються завдяки її батькам та педагогам. Це не випадково, оскільки християнська традиція є домінуючою темою в житті нашого народу. Українці протягом століть дотримувались християнських норм життя і завжди були релігійними, що дало змогу створити високу духовну культуру. Підтримуючи добрі традиції, у нашому навчальному закладі пройшов Тиждень християнської етики «Християнські орієнтири людини», під час якого вчителька основ християнської етики Грат В.І. провела заочну мандрівку «Як себе поводити у храмі», організувала виставку християнської літератури « Світильник істини». Діти стали активними співрозмовниками під час години- роздуму «Внутрішня потреба молитви», захищали власні проєкти. Школярі молодших класів спільно з батьками переглядали мультфільми на духовно- моральну тематику і виконували ілюстрації до них «Сторінками Святого Письма».

Важливою у формуванні духовно-моральних цінностей стала спільна молитва всіх учасників навчально- виховного процесу з духовним наставником О. Олегом, який розповів присутнім про патріарха Української Греко- Католицької церкви, вченого і богослова українського церковного і громадського діяча Йосипа Сліпого. За словами блаженного Папи Івана Павла ІІ, “він простелив свободу сучасній Україні”. Адже для Йосипа Сліпого “Батьківшина — це наш рідний край, наша мова, наша історія, наша віра, всі наші предки, що впродовж століть будували свою державу… Тільки в Батьківщині через законну рідну державу народ вповні заспокоює свої духовні й суспільні потреби та осягає найвищу ступінь ладу, безпеки і добробуту”.

Кризові явища в українському суспільстві призвели до зростання куріння, вживання алкоголю та психоактивних речовин, розширивши витоки дитячого неблагополуччя. Ці явища отримали назву “шкідливі звички”; стали широко розповсюджені сьогодні в молодіжному середовищі та мають величезний вплив на життя підлітків будь-якої вікової групи. Невід’ємною складовою профілактичної роботи з дітьми в нашому навчальному закладі є “здоровий спосіб життя”, тобто процес формування в учнів усвідомлення шкоди алкогольно-нікотинового, наркотичного, та токсичного отруєння організму і психіки, вплив соціальних мереж, розвитку несприятливого ставлення до зазначених шкідливих звичок. Так, упродовж з 06.02 по 10.02.23р. змістовно та цікаво пройшов у закладі Тиждень профілактики шкідливих звичок « Я обираю життя». Відео уроки «Шкідливі звички», « Корисні звички для дітей. Слушні поради», інформаційний дайджест «Шкідливий вплив наркотиків на організм людини», відкрите спілкування «Дівчачі секрети», анкетування «Проблема шкідливих звичок», «Молодь, здоровий спосіб життя та протиправна поведінка», організовані вчителькою Основ здоров’я Каній М.А., практичним психологом Хомик О.В. та медичною сестрою Якубович Б.І., підвищили рівень обізнаності кожного школяра щодо збереження власного здоров'я та усвідомлення його ціннісної значущості.

Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами.

Своєю боротьбою, творчістю, вмінням захищати власну думку, співучастю і небажанням стояти осторонь, відсутністю остраху перед критикою як радянської, так і сучасної влади, письменниця по праву заслужила титул – сумління нашої нації.

Саме вона прищепила сотням тисяч українців непохитну впевненість у тому, “незалежність”, “гідність” і “свобода” не пусті слова, а сила духу, виплекана поколіннями . Наш тривожний час геніальна поетеса відчуває тонко, як камертон, її душа бринить усіма болями й тривогами рідного народу. 14 лютого одинадцятикласники разом зі своїм класним керівником Боднарчук Н.В. запросили до літературної світлиці "Я вибрала долю собі сама..." У залі звучали зворушливі вірші Ліни Костенко, біографічні відомості, ліричні пісні на слова поетеси.

у Біблії одне із найчастіших слів – це серце, а слово "душа" поезії Ліни Костенко акцентує увагу на духовних цінностях народу, який на стику тисячоліть має відродити найцінніше - душу людини. Серце поетеси віддане людям... Нам треба не осліпнути серцем, молитись за Українську Берегиню, вірити її Слову, як благовіщенню Ангела:

Я в людей не проситиму сили,

я нічого в житті не просила,

Як не просять гранітні схили,

Щоб у спеку дощі їх зросили.

Я в людей попрошу тільки віри

в кожне слово, почуте від мене,

в кожний погляд очей моїх сірих,

в кожну ласку рук нестудених.

Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людиною. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

Українська мова- барвистий килим самоцвітів, що віками ткали генії нації та прості українці. Складна для вивчення і проста для сприйняття не розумом, а серцем, українська мова є найбільшим надбанням нашої культури й водночас її носієм, криницею духовності й моралі, дзеркалом одвічного українського менталітету, доброти, душевності, щирості. У цьому ще раз переконалися учні нашого навчального закладу під час літературно- музичної композиції « Ти велична і проста, Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мова! Мово-пісня колискова», яку підготували учні 10 класу разом зі своїм наставником Гурою Л.О.

Учасники дійства розповіли присутнім про важкий тернистий шлях рідної мови, виразно читали поезію, виконували патріотичні пісні. Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова на вулицях міст і сіл України.

Шануймо рідну українську мову, піклуймося, захищаймо, розкриваймо для себе її велич і могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе і наступних поколінь!

Українська література тісно пов'язана з життям нашого народу. Така вже доля України, що найкращим її дітям судилося несправедливо коротке життя. Василь Стус увійшов до літератури як надзвичайно яскрава, неординарна особистість. Його доля вражає трагічністю. Трагічністю пронизана й уся його творчість . Це дзеркало душі, яку ніщо не змогло зломити. Він – голос і сумління нації. Знищений фізично, Стус залишався НЕЗЛАМНИМ морально: «Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину»

Вшанувати пам'ять Василя Стуса, пригадати основні віхи життя й творчості поета, дізнатися нові факти про письменника, відкрити його для себе не лише, як письменника але як Людину, запросили старшокласників учасники інформаційного дайджесту «Знакові постаті України, які надихають захисників. Василь Стус- лицар правди та свободи» .Захід, організований вчителькою української мови та літератури Грат В.І., відзначився інформаційною насиченістю, новизною архівних матеріалів та світлин.

Упродовж усього заходу простежувалася думка , що Стус - незламний лицар правди і свободи. Звучали аудіо записи віршів поета у виконанні автора, лилися пісні на слова митця .

Наш обов’язок на сьогодні і на завтра згадувати імена тих, хто в немилосердно важких умовах пробирався до світла, підносив голос на захист української мови, літератури і культури, хто виборював право на існування нашої держави.

Народе мій, до тебе я ще верну,

і в смерті обернуся до життя

своїм стражденним і незлим обличчям,

як син, тобі доземно поклонюсь

і чесно гляну в чесні твої вічі,

і чесними сльозами обіллюсь.

В. Стус

Терпи, терпи — терпець тебе шліфує,

сталить твій дух — тож і терпи, терпи.

Ніхто тебе з недолі не врятує,

ніхто не зіб'є з власної тропи.

На ній і стій, і стрій — допоки скону,

допоки світу й сонця — стій і стій.

Хай шлях — до раю, пекла чи полону —

усе пройди і винести зумій.

Торуй свій шлях — той, що твоїм назвався,

той, що обрав тебе навіки вік.

До нього змалку ти заповідався

до нього сам Господь тебе прирік.

В. Стус

Література – ​​це храм, куди можна увійти

лише з чистою совістю і благородними намірами

Ф. Шіллер

Дитя — головна з усіх цінностей світу. Ми часто переконуємось у її природній мудрості та винахідливості. Творча особистість, закладена у кожній дитині, може вирости та розквітнути лише на благодатному ґрунті. Література як один із видів мистецтва, призвана збуджувати естетичні почуття. Головне — не залишити дитину байдужою, будити її думки та почуття.

З 27 лютого по 3 березня у нашому навчальному закладі пройшла Тиждень зарубіжної літератури, яку підготувала та провела Хома І.А. Він був наповнений різноманітними цікавими та неординарними заходами, присвяченими талантливим письменникам та допитливим читачам.

Неділя розпочалася відео вітанням, у якому старшокласники розкрили важливість щоденної дружби із книгами як потрібної умови для формування сучасної особистості.

Протягом Тижня учні подорожували сторінками улюблених книг, брали участь у виставці селфі «Я і книга», малюнків «Читаємо, уявляємо, малюємо» та лепбуків «Стежками улюблених книг», вікторинах «Впізнай поета за віршем», «Сказка йде у гості», конкурсі «Відгадай твір за ілюстрацією», квесті «10 літературних перлинок». Під час проведення заходів школярі продемонстрували творчі здібності, ерудицію, глибокі знання з предмету.

Завершальним аккордом предметної Тижні став поетичний марафон «Голоси поетів світу».

Загалом, Тиждень зарубіжної літератури був досить яскравим та інформативним. Усі учасники отримали заряд позитивних емоцій від своєї участі у проведених заходах.

Епохи змінюються, а добро і зло, любов і ненависть, співчуття і жорстокості залишаються. Тож учні візьмуть із собою в дорогу ті найкращі риси, які олицетворюють улюблені літературні герої.

Вирушай вперед! Вагатися ж не слід

Набудеш ворожень, досвіду, культури!

Адже перед тобою чудовий світ

ЇЇ Величності Літератури!

Він був поетом волі в час неволі,

Поетом доброти в засиллі зла.

Була у нього незвичайна доля,

Та доля Україною була.

Д. Павличко

Ці пристрасні рядки Дмитра Павличка перегукуються із народним розумінням Шевченка — поета і людини. Адже в його особі український народ поєднав свої найкращі духовні сили і обрав його співцем своєї історичної слави і соціальної недолі, власних сподівань і прагнень. Під думи народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в самій глибині серця.

Задля вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка, насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, у нашому навчальному закладі з 6 по 10 березня проходив Тиждень «Живуть, Тарасе, поміж нас і голос твій, і пензель, і перо», протягом якого вчителі української мови та літератури Гура Л.О., Грат В.І. та Боднарчук Н.В. запросили всіх шанувальників творчості Тараса Шевченка в царство мудрого і красивого, правдивого і цінного, мужнього і доброго слова митця, відкриваючи багатогранну постать поета через низку цікавих та змістовних заходів: інформаційну годину «Незабутній Шевченко»; гри-квесту « Чи знаєш ти Шевченка?», літературної вікторини «Невідомі факти про життя та творчість митця». Учні школи побували на засіданні літературної читальні «Шануймо слово Кобзаря», літературній зустрічі «Кохання Тараса Шевченка», проявили неабиякі творчі здібності у виготовленні буклетів «Шевченко і сучасність». Діти з задоволенням читали твори Шевченка і про видатного Кобзаря, заново відкривали знайомі рядки, переосмислювали прочитане. На усіх тематичних заходах використовувалися інформаційно-комунікативні, інтерактивні технології, які сприяли кращому засвоєнню та розумінню творчості Великого Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей.

Водне середовище – це дивовижний світ, який чарує нас своєю свіжістю і чистотою. Він близький людству з моменту його зародження, і його значення просто неможливо переоцінити, адже вода – це і є життя, оскільки все живиться її цілющою чарівною силою. Кожного року 22 березня у cвіті відзначають Всесвітній день води, щоб привернути увагу до теми водних ресурсів та нагадати, як важливо зберігати воду.

З метою розвитку в учнів бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю, у нашому навчальному закладі проводився конкурс дитячого малюнку «Вода — джерело життя» у рамках заходів еколого-просвітницького спрямування, організований вчителькою образотворчого мистецтва Петринюк О.Є. . Кожен учасник за допомогою олівців розповів важливу історію власного бачення проблеми збереження та недопущенню забруднення водних ресурсів свого краю.

Регулярні фізичні вправи і фізична активність можуть зробити дива із нашим здоров'ям та тілом. Фізична активність допомагає запобігти хворобам серця, діабету, остеопорозу, а також безлічі інших захворювань, і є ключовою умовою для схуднення та підтримки здорової ваги. Останній навчальний тиждень напередодні весняних канікул у нашій школі був тижнем рухової активності "Рухова активність- здоровий спосіб життя- здорова нація". Активність наших учнів була надзвичайною. Школярі долучилися до спортивних естафет, турнірів з футболу, бадмінтону, тенісу, волейболу, баскетболу. Учні цікаво проводили рухливі перерви, долучилися до виставки мотиваційних плакатів про спорт. Пам"ятайте, що люди, які займаються інтенсивними фізичними наантаженнями, завжди мають гарний настрій, вони більш активні і працездатні.

bottom of page